background

headers4

Inhoud

Baarn Magazine wil een bijdrage leveren aan de promotie van Baarn als dé plaats waar je moet zijn om te wonen, te werken, te winkelen en te recreëren.

headers3

Baarnaars met een bijzondere nalatenschap


Cornelis de Ruijter (1836-1883) en zijn nazaten, zonder hun inspanningen had Nederland nooit beschuit met muisjes, vlokfeest of vruchtenhagel gekend. Hoe een een eenvoudig banketbakkerfamilie uit de brinkstraat het schopte tot hofleverancier en tot één van de grootste levensmiddelenconcerns van Nederland zou gaan behoren.

headers2

Het echte werk


Een zoektocht naar authenticiteit in het dorp leidde ons langs kunstenaars en ambachtslieden. Hun activiteiten bestaan uit broodbakken, schilderen, ontwerpen, enzovoort. Handwerk is mensenwerk. Helemaal van nu, puur en echt.

headers1

headers1

10 vragen aan Pia Douwes


Een fantastische stem, een prachtige verschijning en oh, die melancholieke blik in haar ogen! Pia Douwes (52) is Nederlands bekendste internationale musicalartieste met grote rollen in Elisabeth, Chicago, Evita en Billy Elliot. Thuiskomen doet ze in Baarn. Met de hond op schoot. "Ik voel me hier relaxed."

leveninvorstelijkbaarn.nl

echte baarnaars klEen project waarbij drie andere ondernemers, de verhalen van Baarnaars verzamelen om een serie kunstportretten te maken die in het voorjaar 2017 tentoongesteld wordt.

Wim Zondag

wim zondag kl

Duizenden fossielen heeft hij in zijn handen gehad. Hij zocht pyriet in Spanje en fossielen in Normandië. Hij wordt ook wel gekscherend 'mister haaientand' genoemd.

Jubileum SportPakhuis

sportpakhuis klHet is feest deze oktober maand aan de nieuwstraat, want het sportpakhuis viert haar één jarig jubileum.



NetEcht

Meer dan de moeite waard!

Baarn Magazine wil een bijdrage leveren aan de promotie van Baarn als dé plaats waar je moet zijn om te wonen, te werken, te winkelen en te recreëren. Want waarom zou je het verderop zoeken als je binnen je eigen gemeente eigenlijk al het goede voorhanden hebt? Zowel op persoonlijk niveau (goede voorzieningen, kunst, cultuur, mooie natuur, gezellige winkelstraten), als op zakelijk vlak (werkgelegenheid, bijzondere ondernemingen, inspirerende ondernemersverenigingen).

 

Reactie van een lezer op Baarnmagazine:
Ik wil jou en je team complimenteren met het Baarn Magazine. Zowel qua tekst als qua beeld en vormgeving een lust voor het oog. En geweldig leuke onderwerpen, ga vooral zo door! 

 

De adverteerders in Baarnmagazine 8

 

Lettenmeijer | lettenmeijer-baarn.fiat.nl
Van Berkum | www.vanberkummakelaars.nl
Paleis Soestdijk | www.paleissoestdijk.nl
Huize Brandsen | www.huizebrandsen.nl
Juwelier van Doorm | www.juweliervandoorm.nl
Silvia Eising | www.silvia-eising.nl
Senior Banking | www.seniorbanking.nl
Steven Koelewijn | www.biketotaalbaarn.nl
't Vrolijke Visje | www.vrolijkevisje.nl
Marcel Witteveen verhuisservice | www.marcelwitteveen.nl
Binnenhuis Scheltinga | www.binnenhuisscheltinga.nl
Rugcentrum Baarn | www.rugcentrumbaarn.nl
Van Haren uitvaartzorg | www.vanharenuitvaartzorg.nl
Marina Heij Tekstproducties | www.marinaheij.nl
Hoeve Ravenstein | www.hoeveravenstein.nl
Vorstelijk Baarn | www.vorstelijkbaarn.nl
Zout & Zilt – Living and Fashion | www.zoutenzilt.nl
Wim Hogeveen Mannen | www.wimhogeveen.nl
Maatparket | www.maatparket.nl
Banketchocolaterie Hendricksen | www.banket-hendricksen.nl
Bloemendael Woon- en Zorgvoorziening | www.bloemendael.nl
MTH accountants & Adviseurs | www.mth.nl
Boekhandel de Boer | www.libris.nl/denboer
Bouw en aannemersbedrijf Cor Oosterbroek B.V. | www.oosterbroekbouw.nl
Atelier de Staveley | www.destaveley.info
Volvo Buitenweg | www.buitenweg.nl

Baarn Magazine nummer 8 (najaar 2016)

coverBM8

RTV Baarn over "Baarn Magazine"

baarnmagazinefilmpje

Verkooppunten

Bruna, Laanstraat 41c
BakkerBaarn, Laanstraat 58
Drogisterij Feijten, Reigerstraat 6
PAPO, Nieuw Baarnstraat 41-­43

 

Advertentie verkoop en
media-advies

Het team van Baarn Magazine verzorgt indien gewenst tekst, beeld en vormgeving van uw advertorial of advertentie.

 

Lied Borgman
T: (035) 541 47 55
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

BC-banner

bakkerbaarn-logo


Product van BakkerBaarn