background

header 1

Baarn Magazine wil een bijdrage leveren aan de promotie van Baarn als dé plaats waar je moet zijn om te wonen, te werken, te winkelen en te recreëren.

headers 2

Alles is familie


Dezelfde ogen, dezelfde neus en kin. Dezelfde oogopslag, gebaartjes, soms zelfs hetzelfde werk. De bloedband zit aan de buitenkant, maar volgens deze Baarnse families nog meer aan de binnenkant.

headers 3

Honkvaste families in Baarn


Baarn kent veel families die al generaties lang honkvast zijn. hoe zijn ze hier beland en wat deden ze zoal? een aantal van deze op-en-top Baarnse familienamen nader bekeken.

headers 4

10 vragen aan Eric van Der Ent


Eric van Der Ent weet alles over de historie van Baarn. In 2005 begon hij (naast zijn baan) Met groenegraf.nl, een genealogische website over de inwoners van Baarn en omgeving. Mensen uit binnen- en buitenland weten hem inmiddels te vinden met vragen over hun familieverleden. zo komen de mooiste en meest wonderlijke verhalen op zijn pad.

Villa Mollerus “nieuwe stijl”

mollerus klAl vanaf het begin bieden Jan Leo en Mieke vaste kantoorruimtes en flexruimtes. Zij spelen in op de huisvestingswensen van ondernemers met maatwerk oplossingen.

Puissant rijk, geen kinderen

 kl1Deel 4 in de serie over Baarnaars met een bijzondere nalatenschap: Anthonia Faas Elias en Johanna van Ijsendijk.

Leven in Vorstelijk Baarn

kl3

In het Kunstproject vertelden 75 inwoners van Baarn één of meerdere Verhalen. Over wat hen bezighoudt, waar ze Van dromen en waar ze blij van worden.



NetEchtfamilie

Meer dan de moeite waard!

Baarn Magazine wil een bijdrage leveren aan de promotie van Baarn als dé plaats waar je moet zijn om te wonen, te werken, te winkelen en te recreëren. Want waarom zou je het verderop zoeken als je binnen je eigen gemeente eigenlijk al het goede voorhanden hebt? Zowel op persoonlijk niveau (goede voorzieningen, kunst, cultuur, mooie natuur, gezellige winkelstraten), als op zakelijk vlak (werkgelegenheid, bijzondere ondernemingen, inspirerende ondernemersverenigingen).

 

Reactie van een lezer op Baarnmagazine:
Ik wil jou en je team complimenteren met het Baarn Magazine. Zowel qua tekst als qua beeld en vormgeving een lust voor het oog. En geweldig leuke onderwerpen, ga vooral zo door! 

 

De adverteerders in Baarnmagazine 9

 

Silvia Eising | www.silvia-eising.nl
M. Lettenmeijer  |  www.lettenmeijer.nl
Cor Oosterbroek  |  www.oosterbroekbouw.nl
Wine & Are & Jazz  | www.wineartjazz.nl
Vorstelijk Baarn | www.vorstelijkbaarn.nl
Rugcentrum Baarn | www.rugcentrumbaarn.nl
Huize Brandsen | www.huizebrandsen.nl
MTH accountants & Adviseurs | www.mth.nl
Electro World van der Meulen | www.electroworld.nl
Restaurant Eemlust | restauranteemlust.nl
Grand Café Soestdijk | www.grandcafesoestdijk.nl
Grand Café De kerkbrink | www.dekerkbrink.nl
Maatparket | www.maatparket.nl
Gemaksdiensten | www.uwgemaksdiensten.nl
Bloemendael Woon- en Zorgvoorziening | www.bloemendael.nl
Marina Heij Tekstproducties | www.marinaheij.nl
Zwanikken Tweewielertrefpunt | www.zwanikkentweewielers.nl
Ambachtsbakker Kees Blaak | www.ambachtsbakker.nl/static/blaak
Hoeve Ravenstein | www.hoeveravenstein.nl
Eemtrans | www.eemtrans-baarn.nl
Steven Koelewijn | www.stevenkoelewijn.nl
Drogisterij Feijten

Baarn Magazine nummer 9 (voorjaar 2017)

coverBM9

Verkooppunten

Bruna, Laanstraat 41c
BakkerBaarn, Laanstraat 58
Drogisterij Feijten, Reigerstraat 6
PAPO, Nieuw Baarnstraat 41-­43

 

Advertentie verkoop en
media-advies

Het team van Baarn Magazine verzorgt indien gewenst tekst, beeld en vormgeving van uw advertorial of advertentie.

 

Lied Borgman
T: (035) 541 47 55
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

BC-banner

bakkerbaarn-logo


Product van BakkerBaarn